Soft and tasty, and a little pricey ($5 for 4 buns) but they hold up well to sauces and whatever you stuff in them . I made pizza with them and it was delicious
1 comment
Ooooh, your pizza looks yummy! I love those pretzel rolls.
Soft and tasty, and a little pricey ($5 for 4 buns) but they hold up well to sauces and whatever you stuff in them . I made pizza with them and it was delicious
1 comment
Ooooh, your pizza looks yummy! I love those pretzel rolls.