It tastes great but fairly oily. I think they were trying to preserve the recipe traditionally. Unfortunately these are usually about $7-$8. I feel like they are NOT worth that much. Maybe $5? I got it because I was very hungry.
暂无评论。
It tastes great but fairly oily. I think they were trying to preserve the recipe traditionally. Unfortunately these are usually about $7-$8. I feel like they are NOT worth that much. Maybe $5? I got it because I was very hungry.
暂无评论。