I got this bag at Whole Foods. It was $3 for the bag. I am loving the texture of these Puffs. They are so addictive. I am loving all the flavours! This #jalapeno one was really good. I would #highlyrecommend
I got this bag at Whole Foods. It was $3 for the bag. I am loving the texture of these Puffs. They are so addictive. I am loving all the flavours! This #jalapeno one was really good. I would #highlyrecommend
Jesse got these from Bulk Barn. I love anything #jalapeno flavoured. He gets me. They were around $4, which was a lot. The texture was incredible! I will get these again. I will wait for them to go on sale.